ГУО «Велятичская средняя школа Борисовского района»
телефон: +375 177778260
email: velyatichischool@rooborisov.by
222124 Минская область, Борисовский район, д. Велятичи, ул. 1 Мая, 46А

состав экзаменационных комиссий

 

Састаў экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2020/2021 навучальным годзе

 

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Састаў камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

 

П.І.Імя па бацьку

2 чэрвеня

9

матэматыка

старшыня

Гульнеў А.С.

дырэктар

гісторыя, сацыяльна-палітычныя дысцыпліны

другая

члены камісіі:

Пражэнік Н.П.

настаўнік

матэматыка, інфарматыка

без катэгорыі

Хвашчэўская С.А.

настаўнік

матэматыка, інфарматыка

першая

4 чэрвеня

9

беларуская мова

старшыня

Рыжова Н.М.

намеснік дырэктара

гісторыя

першая

члены камісіі

Белая Л.Ф.

настаўнік

беларуская мова і літаратура, руская мова і літаратура

вышэйшая

Васілеўская Л.Р.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

8

чэрвеня

9

руская мова

старшыня

Рыжова Н.М.

намеснік дырэктара

гісторыя

першая

члены камісіі

Белая Л.Ф.

настаўнік

беларуская мова і літаратура, руская мова і літаратура

вышэйшая

 

Давідзенка Г.І.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

 

Састаў экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на III ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2020/2021 навучальным годзе

 

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Састаў камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

 

П.І.Імя па бацьку

1 чэрвеня

11

матэматыка

старшыня

Гульнеў А.С.

дырэктар

гісторыя, сацыяльна-палітычныя дысцыпліны

другая

члены камісіі:

Пражэнік Н.П.

настаўнік

матэматыка, інфарматыка

без катэгорыі

Рацько В.К.

настаўнік

пачатковыя класы

першая

Хвашчэўская С.А.

настаўнік

матэматыка, інфарматыка

першая

3 чэрвеня

11

беларуская мова

старшыня

Гульнеў А.С.

дырэктар

гісторыя, сацыяльна-палітычныя дысцыпліны

другая

члены камісіі:

Белая Л.Ф.

настаўнік

беларуская мова і літаратура, руская мова і літаратура

вышэйшая

Васілеўская Л.Р.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Давідзенка Г.І.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

5 чэрвеня

11

гісторыя Беларусі

старшыня

Гульнеў А.С.

дырэктар

гісторыя, сацыяльна-палітычныя дысцыпліны

другая

члены камісіі:

Давідзенка Г.І.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

Дзеравяшка Г.Я.

настаўнік

гісторыя

першая

Рыжова Н.М.

настаўнік

гісторыя

першая

7

чэрвеня

11

англійская мова

старшыня

Гульнеў А.С.

дырэктар

гісторыя, сацыяльна-палітычныя дысцыпліны

другая

члены камісіі:

Муравіцкі А.К.

настаўнік

англійская мова

першая

Панцілеева Л.М.

настаўнік

англійская мова

першая

Самцова А.У.

настаўнік

англійская мова

першая

 

 

 

 

 

 

 

 

Версия сайта для слабовидящих